Facebook

Rally asistence

INTERCONTINENTAL RALLY
... real race to Dakar ...

Pomáháme plnit sny - pomůžeme i vám. Pomůžeme vám dojet do Dakaru!

 

WINGS TEAM

Již od roku 2005 jezdíme závody, již od roku 2013 jezdíme do Dakaru. Jsme mistři republiky v kategorii aut a čtyřkolek. Na bedně jsme stáli několikrát i v Dakaru. Máme zkušenosti z adventure výprav po Evropě i v Africe.

 

CO NABÍZÍME?

Příprava - pomůžeme vám s přípravou techniky na závody, naučíme vás práci s navigací a PC mapami, zajistíme potřebné vybavení, pomůžeme s výběrem oblečení, doporučíme vhodné jídlo, připravíme "Záchranné prostředky", ...

Závod - zajistíme dopravu závodních strojů na start, přepravu materiálu, náhradních dílů, pneumatik a proviantu na území Afriky. Během závodu vám zajistíme kompletní stravu (snídaně, denní balíček, teplé večeře, zásobu pitné vody). Můžeme vám nabídnout mechanika, který se vám bude starat o vaši techniku.

Závěr - můžeme poradit (či zajistit), jak zaslat techniku lodí do Evropy, pomoct v případě, že se technika vrací po ose zpět. Doporučíme výlety a zajímavé destinace, pokud se cestou zpět chcete seznámit s krásami Afriky.

 

CO ZÍSKÁTE ?

Zázemí pro váš úspěšný závod, servis zkušeného týmu. Klid, pohodu a bezpečí. Možnost ušetřit na vlastním doprovodu a přitom si užívat plného servisu. Užít si závod na 100%.

 

INFO

Ozvěte se na mailu info@wings-team.cz nebo na tel. +420 603 439 284 - Pavel Režný