Facebook

Aktuality

<< Zpět na všechny aktuality

OffROAD Maraton Milovice

26.8.2017
OffROAD Maraton Milovice

Nikdy jsem trať v Milovicích neměl moc rád, i když jsme na ni dosáhli pěkných výsledků. Saša ji naopak má rád a Vitarce vyhovuje. Letos se mi ale líbila, byla nově natažená, žádné příčné přejezdy, extrémní bláto, dlouhé rolety, ...

 

Desetihodinovka je druhý nejdelší závod a ve spojení s letošními extrémními horky byla velice náročná. Vitarka měla opět hosty z Cestoffky, Brouček musel skládat posádku, protože se některým klukům moc nechtělo a někteří nemohli.

 

Vitarka vystartovala skvěle, po půl hodince musela ale do depa, pak ještě několikrát. Když se vychytaly drobné závady, jezdili kluci jak draci a honili i velké auta. Škoda ztráty na začátku, mohli být výš, ale i 3. místo bylo pěkné. Určitě si krásně zajezdili a na dalších závodech se posunou výš.

 

I Broučka postihly závady, ještě před startem odešla jedna sahara a ta se po zaváděčce musela vyměnit. Broučka v premiéře za volantem startoval Lukáš Bumbala a já mu dělal brzu. Jel skvěle, zbrzdila ho opět nefunkční sahara, i tak předával auto na prvním místě. Tomáš s Danem (kamarád z Afriky) pokračovali ve skvělé jízdě, když ale střelil chladič oleje, opět se opravovalo. Nešlo už jet ale tak rychle. Další řídič, se kterým jsem usedl do auta byl host Vlastík Korec. Jeli jsme jen hodinku, ale užili jsme si to. Pak jsem jezdil chvíli já, ale nechladili jsme a musel jsem odstoupit. I tak jsme udrželi 3. místo.  

 

V neděli se jeli čtyřkolky a motorky. Na startu byl opět jen Lukáš B. Jeho stroj je pořád ještě v servise a tak opět sedlal starou Honzovu 250-ku. Unaven z řádění za volantem Broučka bojoval skvěle, v druhém kole musel do depa promazat staré lanko plynu, ztratil kolo a pak honil své soupeře. A honil je a předjel všechny a užil si další premiéru - vítězství na čtyřkolce - SUPER!.    

 

Pavel

Výsledky:
BROUK - 3. místo
VITARA - 3. místo

 

LUKÁŠ Koč. - MOTO Pohár E2 - nestartoval


ŠTĚPÁN - QUAD Pohár SP - nestartoval
LUKÁŠ - QUAD Pohár SP - nestartoval ve své kategorii

LUKÁŠ - QUAD Pohár do 500 ccm - 1. místo SUPER!

 

Fotogalerie Milovice 2017