Facebook

Aktuality

<< Zpět na všechny aktuality

OffROAD Maraton Milovice 2021

27.6.2021
OffROAD Maraton Milovice 2021

OffROAD Maraton Milovice Konečně po roce zase závody. A byly to hezké a pro nás úspěšné závody. Milovická trať byla vždy trochu uskákaná a protože se na ní jezdí už mnoho let na stejném místě, tak je uskákaná ještě víc, všichni se shodli, že je hodně rozbitá.

 

Před polednem startovali čtyřkolky a oba naši zástupci jeli skvěle. Sharon i Martin ladili čtyřkolky už několik týdnů dopředu a neponechali nic náhodě. Sharon dojela suverénně nejlepší žena startovního pole a celkově dojela na 9. místě. Martin se honil s mladýma klukama a bylo z toho pěkné 5. místo.

 

Auta jeli netradičně 6 hodin, poslední sezóny se jezdily 5ti a 4 hodinovky. Na startu bylo 17 aut, což je docela málo, ale po všech restrikcích dané Coronou, po skoro roční pauze, asi nemohlo být víc.

 

Brouček je stále ještě bez motoru a tak byla na startu jen Vitarka.

 

Vitarka se teď musela obejít bez "starých" harcovníků, do Milovic dojela naše mladí a myslím, že to vše zvládli perfektně. Odstartovali výborně, ale asi po hodině měli defekt a pak ještě jeden a tak jim těsně uteklo druhé místo a skončili na 3. místě. Škoda, ale i tak velká gratulace a příště trochu toho štěstíčka.

 

Pavel

 

Výsledky:

VITARA - 3. místo SUPER!

BROUK - nestartoval

 

LUKÁŠ Koč. - MOTO Pohár E2 - nestartoval

 

SHARON - QUAD Mistr SP - 1. místo děvčata - SUPER!

MARTIN - QUAD Mistr SP - 5. místo

LUKÁŠ B. - QUAD Pohár SP - nestartoval Fotogalerie Milovice 2021

 

Fotogalerie Milovice 2021