Facebook

Aktuality

<< Zpět na všechny aktuality

OffROAD Maraton Milovice 2022

25.3.2022
OffROAD Maraton Milovice 2022

První závod sezóny, Brouček po dvou letech, nová Viratka 2022.

 

Milovice už jsou za léta, kdy tam jezdíme docela hodně rozbité, takže většina závodníků je moc nemá rádo, je to ale docela dlouhá trať, tak je zajímavá. Ač se jel závod v březnu, tak místo sněhu a bláta se opět prášilo.

 

Martin ani Sharon nestartovali a tak jediný čtyřkolkář na startu byl náš nejmladší WIngsák Matyáš. A vedl si velice dobře, vyhrál svou kategorii a udělal nám velkou radost.

 

Motorku opět vytáhl z kopřiv Lukáš a bylo z toho krásné 10. místo. Když potrénuje, může být lepší :-)

 

Brouček vyjel opět po dvou letech, kdy jsme měnili motor a dělali další drobné úpravy. Hned v prvních kolech  začal chrastit přední náhon, Miky zajel do depa a my ho hned vyhnali zpět, ať jede dokud to jede. Mezitím nám hodně poodjel DEF Racing s Batmanem a předjel nás i Defender Jase. Luky po vystřídání pěknou jízdou Jaseho předjel a bylo z toho nádherné 2 místo. 

 

Nová Vitarka si musí vychytat "dětské" nemoci. Hned na začátku se opět poškodil diferák (stejně jako při testování v Ostravě) a pak se vythnul tlumič. Oprava na trati, po kole opět stejná závada, následně větší oprava a preventivní oprava i na druhé straně. Pak už to bylo pouze kroužení po trati, spíš testování než závody. Velké gratulace celému týmu.

 

Pavel

 

Výsledky:

VITARA - 2. místo SUPER

BROUK - 2. místo  SUPER

 

LUKÁŠ Koč. - MOTO Mistr E2 - 10. místo

 

SHARON - QUAD Mistr SP - nestartovala

MARTIN - QUAD Mistr SP - nestartoval

 

MATYÁŠ K. - QUAD mladší junioři  - 1. místo - SUPER

 

Fotogalerie Milovice 2022