Facebook

Aktuality

<< Zpět na všechny aktuality

OffROAD Maraton Milovice 2023

26.3.2023
OffROAD Maraton Milovice 2023

Závody na mizerné trati s mizernou účastí.

 

Bývalý vojenský prostor Milovice, velké a rozlehlé území, přímo vybízí k natáhnutí krásné dlouhé trati, ale poslední roky jezdíme na malém plácku, který už je tak rozbitý, že snad není žádný autař, který by na tuto trať nenadával. V minulých letech se vždy hodně prášilo, teď díky deštíku v pátek a pár kapkám v sobotu se jelo za dobré viditelnosti. 

 

V závodě motorek a čtyřkolek opět žádný WINGSák nenastoupil. Vojta s Danielem byli na mistrovských závodech ve Znojmě, kde stáli na bedně (o tom v samostatném článku na FB) a ostatní "nemohli". Takže nás ve čtyřkolkách zastoupil opět Matyáš a skvělou jízdou vybojoval druhé místo.

 

Do závodu aut jsme nastupovali s optimismem a natěšeni na krásné souboje s konkurencí. No ale po prvním kole to byla bída. Vitarka po prvním kole přestala fungovat brzda a museli hned servisovat. Naštěstí rychlá oprava neznamenala zásadní zdržení a Tomáš s Robertem mohli opět slavit vítězství. Brouček po velké generálce a převaření motoru s převodovkou, opravou kardanu si taky brousil zuby na pěkné umístění. Hned po startu, opět jako v posledních 7 závodech, se rozlomily kříže na zadním kardanu a bylo po srandě. Výměna kardanu, ztráta 30 minut, ujetí 4 kol a znovu rozlomený kardan. Složení kardanu ze dvou zlomených, hodina ztráta a pak už jen kroužit polozávodním tempem do konce, takže 3. místo (ze třech závodních aut).    

 

Pavel

 

Výsledky:

VITARA - 1. místo SUPER

BROUK - 3. místo 

 

MATYÁŠ K. - QUAD mladší junioři  - 2. místo - SUPER

 

VOJTA - MOTO Mistr E2 - startoval na jiných závodech

LUKÁŠ Koč. - MOTO Mistr E2 - nestartoval

 

SHARON - QUAD Mistr SP - nestartovala

MARTIN - QUAD Mistr SP - nestartoval

 

Fotogalerie Milovice 2023