Facebook

Aktuality

<< Zpět na všechny aktuality

OffROAD Maraton Mohelnice 2024

22.6.2024
OffROAD Maraton Mohelnice 2024

Krásný motokrosový areál v Mohelnici, krátká ale rozmanitá trať plná výjezdů a sjezdů. Moravou přecházela velká tlaková níž, takže nás čekaly průtrže mračen a bouřky, naštěstí ale jen trochu sprcho, motorkáři ještě jezdili na blátě, autům už se prášilo.

 

V závodě motorek nás po půl roce reprezentoval Lukáš K, Vojta odpočíval po náročné Albánii. Lukáš na nové motorce, prý i po fyzické přípravě. Jel dobře a v tom blátě se mu i dařilo a bylo z toho pěkné 4. místo.

 

V závodě dospělých quadů jsem zástupce opět neměli a tak nás reprezentoval mladej Tomášek v kategorii dětí. Bylo ještě bláto, takže se ještě víc projevil rozdíl ve výkonu hraček, takže s tou svou neměl moc šancí. Tak snad ukecá tatínka na něco silnějšího.

 

Broučka jsem opět startoval já, tentokrát s Reném, aby se naučil trať a moc jsem si to užil. Trať v Mohelnici mám rád, Brouček tady může využít své koně, zažil jsem tady několik úspěchů, Saša tady jel svůj první závod na čtyřkolce, taky jsem se tady se Sašou kutálel ve Vitarce. Po mě jel Dalibor svou první jízdu za volantem Broučka, radil mu René na místě spolujezdce a  jeli pěkně. Soupeři začali odpadávat a když sedal za volant Lukáš s Filipem, tak už museli "jen" udržet krásné 2 místo. Auto je sice rozbité jak po 24-hodinovce, ale máme dva měsíce na přípravu do Rokycan.

 

Vitarka - opět skvělá jízda Kance s Ladou a Roberta s Debí, soupeře předjížděli jednoho za druhým a opět dojeli na svém "obvyklém" 1. místě. Žádné závady, žádné problémy, skvěle nachystaný stroj.

 

Pavel

 

Výsledky:

VITARA - 1. místo SUPER

BROUK - 2. místo 

 

MATYÁŠ K. - QUAD mladší junioři  - nestartoval

TOMÁŠ - QUAD děti - 7. místo

 

VOJTA - MOTO Mistr E2 - nestartoval

DANIEL - MOTO E2 - nestartoval 

LUKÁŠ Koč. - MOTO Mistr E2 - 4. místol

 

 

Fotogalerie Mohelnice 2024